O-STA

Košarkarji Gorenjske banke tudi letos osvojili 1. mesto na letni "bankariadi"

Športniki Gorenjske banke največ uspehov že po tradiciji dosegajo v košarki in tudi letos jim je uspelo osvojiti prvo mesto. Prepričljivo so zmagovali vse do finala, kjer so s 41:32 premagali Hypo banko. Prav tako lep uspeh sta dosegla še tekač Beno Korenjak, ki je z drugim mestom v krosu osvojil srebrno in Nataša Šolar, ki je z zračno puško pristreljala bronasto kolajno.

Športne igre bančnikov Slovenije že vrsto let potekajo prvi vikend v juniju v hrvaškem Poreču. Letos so se v devetih različnih disciplinah - v moški in ženski konkurenci, pomerili športniki iz dvajsetih bank in hranilnic. Seveda so športni uspehi velik motiv za udejstvovanje na taki prireditvi, prvi smisel pa ostaja zdrav športni duh in prijetno druženje.

Novico najdete tudi na:

Fotografiji:

1. (Levo zgoraj) Od leve proti desni: Benjamin Korenjak (2. mesto kros), Nataša Šolar (3. mesto, streljanje z zračno puško), Jure Grm (član zmagovlane košarkarske ekipe)

2. (Spodaj) Košarkarska ekipa z navijači

Dodatne informacije: Damijan Rifl, Služba marketinga in odnosov z javnostmi, tel. 04/208-44-73